Головна
/ Курси для дітей
Фільтри

Зацікавилися? Запишіться на пробне заняття

Чому варто записати дитину на курси в Академію професій майбутнього?

Про якість шкільних знань можна говорити дуже довго – знаходяться як і прихильники навчальних програм, так і ті, хто ними не дуже задоволений. Однак тут важливо розуміти, що майбутнє дитини залежить не тільки від школи та вчителів як таких, а й від самої дитини та її батьків. Чим більше вона буде вмотивована у саморозвитку, тим вищі шанси, що у житті вона досягне набагато більшого. Саме тут і стануть в нагоді онлайн курси для дітей.

Плюси онлайн курсів

Онлайн курси мають в арсеналі широкий набір інтерактивних інструментів – тести, відео, презентації, показ екрану, можливість переглянути запис уроку – це все не лише полегшує завдання учителеві, а й пробуджує цікавість у дитини.

Викладач може легко відслідковувати успішність кожного учня, адже дуже часто програми для навчання передбачають і інструменти тестування та статистики. Учитель та учень “не прив’язані” до якогось одного робочого місця і мають можливості проводити навчання з будь-якої точки Землі. Онлайн школа “Академія професій майбутнього” пропонує своїм слухачам широкий вибір курсів, у тому числі – і таких, що спрямовані на підготовку учнів до ЗНО. Репетитори зі шкільних предметів з 1 по 11 класи з радістю допоможуть вашій дитині поглибити існуючу базу знань, розвити справжній інтерес до предмету та покращити оцінки.

Курси програмування онлайн

Не одними шкільними знаннями – Академія професій майбутнього пропонує дітям освоїти новий напрям – IT. Мови програмування, робототехніка, моушн-дизайн, розробка комп’ютерних ігор – базові знання із цих галузей дитина зможе освоїти в Академії професій майбутнього. Мінімальний вік, з якого можна навчатися основам програмування – 6 років. Завітайте до нас та оберіть онлайн курси, які прокладуть вашій дитині шлях у по-спражньому успішне майбутнє.

Доєднуйтесь до нашої спільноти – обирайте найкраще!