Головна
/ Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Останні зміни: травень 01, 2023

Ця політика конфіденційності регулює процес обробки та збирання Ваших персональних даних, коли Ви взаємодієте з Товариством з обмеженою відповідальністю «Академія професій майбутнього», зокрема через наш веб-сайт, онлайн-події тощо. У ній також пояснюється, як Ваші персональні дані використовуються, передаються та захищаються, які права Ви маєте щодо Ваших персональних даних та як Ви можете зв’язатися з нами.

Якщо Ви вирішите відвідати наш веб-сайт https://online.academyua.com/, Ви тим самим погоджуєтеся на збір і використання інформації щодо Вас відповідно до цієї політики. Персональна інформація, яку ми збираємо, використовується для надання Вам інформації про наші послуги та покращення наших послуг. Ми не використовуватимемо Вашу інформацію та не передаємо її нікому, крім випадків, описаних у цій Політиці конфіденційності.

Терміни, які використовуються у цій Політиці конфіденційності, мають таке ж значення, як і в нашій Публічній оферті, які доступні на сайті , якщо інше не визначено в цій Політиці конфіденційності.

ЗБІР ТА ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

З метою покращення Вашого досвіду під час відвідування нашого веб-сайту Товариство з обмеженою відповідальністю «Академія професій майбутнього» може просити Вас надати нам певну персональну інформацію, включаючи, але не обмежуючись, Вашим ім’ям, номером телефону, адресою електронної пошти тощо. Інформація, яку ми збираємо, буде використана для зв’язку з Вами, Вашої ідентифікації та/або надання Вам відповідних послуг.

Яку інформацію ми збираємо

Ми можемо запитувати Ваші персональні дані з метою надання Вам послуг.

“Академія професій майбутнього” може збирати певні персональні дані («Персональні дані»), які добровільно надаються відвідувачами нашого веб-сайту під час сеансу (ів) користування веб-сайтом.

Ці Персональні дані включають:

 • контактна інформація, включаючи ім’я, адреса електронної пошти, телефонний номер, адреса;
 • логін та дані облікового запису, включаючи нікнейм, пароль та унікальний ідентифікатор користувача;
 • особисті дані, включаючи стать, дату народження;
 • інформацію, необхідну для здійснення платежів.

ДІТИ

Ми свідомо не збираємо особисту інформацію в мережі Інтернет від дітей віком до 13 років.

Де ми збираємо Персональні дані

Персональні дані збираються лише тоді, коли користувачі веб-сайту надають їх добровільно під час сеансу(ів) користування веб-сайтом. Ми можемо запитувати Персональні дані в таких місцях: під час замовлення нашої послуги, під час підписки на інформаційний бюлетень електронною поштою та/або під час взаємодії з нашими менеджерами.

Чому і як ми використовуємо Ваші Персональні дані

Ми використовуємо Ваші персональні дані в наступних випадках:

Для надання Послуг, які Ви маєте намір придбати

Коли Ви використовуєте наш веб-сайт, ми будемо використовувати Ваші Персональні дані для надання запитуваних послуг. Наприклад, якщо Ви робите замовлення послуг на https://online.academyua.com/, ми використовуватимемо надану Вами контактну інформацію, щоб повідомити Вам інформацію про здійснене замовлення. Якщо Ви звернетесь до наших служб підтримки, ми використовуватимемо інформацію про Вас, наприклад Вашу особисту інформацію чи платіжну інформацію, або послугу, яку Ви замовили, щоб допомогти Вам вирішити проблему чи запитання.

У багатьох випадках для використання функцій нашого веб-сайту Вам може знадобитися надати “Академії професій майбутнього” додаткові дані або додаткову згоду на використання певних даних певним чином.

Для надання інформації про наші Послуги та для інших рекламних цілей

Якщо Ви вже є клієнтом “Академії професій майбутнього”  (наприклад, якщо Ви здійснили у нас замовлення), ми можемо використовувати надану Вами контактну інформацію, щоб надсилати маркетингові повідомлення про подібні послуги, якщо це дозволено чинним законодавством (якщо Ви не відмовились від здійснення такої розсилки). В інших випадках ми будемо запитувати Вашої згоди на надсилання Вам маркетингової інформації.

Ми можемо використовувати інформацію, яку Ви нам надаєте, щоб персоналізувати повідомлення та рекламу щодо наших послуг, які можуть Вас зацікавити. Для зареєстрованих користувачів це може включати дані, зібрані під час Вашої взаємодії з нашим веб-сайтом, які пов’язані з Вашим обліковим записом на різних пристроях.

Щоб керувати, вдосконалювати та підтримувати нашу діяльність та Послуги

Ми використовуємо Персональні дані, які Ви нам надаєте, для ведення нашого бізнесу. Наприклад, коли ви здійснюєте замовлення Послуги, ми використовуємо цю інформацію для бухгалтерського обліку, аудиту та інших внутрішніх функцій. Ми можемо використовувати особисті дані про те, як Ви користуєтеся нашими послугами, щоб покращити взаємодію з користувачами та допомогти нам діагностувати технічні та сервісні проблеми, а також для того, щоб адмініструвати наш веб-сайт.

Щоб захистити наші права та права інших осіб, власність і безпеку

Ми також можемо використовувати Персональні дані, щоб дізнатись як Ви використовуєте наш веб-сайт для того, щоб запобігати, виявляти або розслідувати факти шахрайства, зловживань, неправомірного використання, порушень наших Умов використання. Крім того, ми можемо використовувати Ваші Персональні дані для того, щоб належним чином виконати рішення судів, запити державних органів або виконати інші вимоги чинного законодавства.

Для цілей проведення загальних досліджень та збирання аналітики

Ми використовуємо дані стосовно того, як наші користувачі використовують наш веб-сайт для того, щоб зрозуміти їх поведінку та вподобання.

Для інших цілей

Ми також можемо використовувати Ваші Персональні дані в інших випадках, надаючи відповідне повідомлення під час збору даних та отримуючи Вашу згоду на збір та обробку таких даних, якщо це необхідно.

Обмін Вашими персональними даними

“Академії професій майбутнього” може поширювати кожну категорію Персональних даних, яку ми збираємо серед зазначених нижче підприємств для наступних господарських цілей:

 • Постачальники послуг обробляють персональні дані (включно з персональними даними, зазначеними в розділі «Яку інформацію ми збираємо») для комерційних цілей від імені Академії, наприклад, для обробки кредитних карток і платежів, керування та обслуговування наших даних, розповсюдження електронних листів, дослідження та аналізу, реклами, аналітики, керування просуванням бренду і послуг, а також адміністрування певних послуг і функцій, у тому числі на нашому веб-сайті;
 • Інші треті особи в обсязі, необхідному для: (i) виконання запиту державного органу, рішення суду чи вимог чинного законодавства; (ii) запобігання незаконному використанню нашого веб-сайту або порушення Умов надання послуг нашого веб-сайту та наших політик; (iii) захисту від претензій і позовів третіх сторін; та (iv) допомоги в запобіганні або розслідуванні шахрайства (наприклад, підробки);
 • Будь-яким іншим особам, якщо Ви дали свою згоду на це.

Ми також можемо передавати персональні дані про Вас, які ми маємо, у разі продажу або передачі всього чи частини нашого бізнесу чи активів (зокрема у разі реорганізації, виділення чи ліквідації).

Ми не продаємо Ваші Персональні дані.

Захист і управління Вашими Персональними даними

 • Шифрування та безпека: ми використовуємо різноманітні технічні, адміністративні та організаційні заходи безпеки, включаючи засоби шифрування за певних обставин, щоб підтримувати безпеку Ваших Персональних даних.

Незважаючи на наші зусилля, жоден веб-сайт, мобільний додаток, база даних чи система не є повністю безпечними чи «захищеними від хакерів». Ви можете допомогти захистити свої дані, вживаючи розумних заходів для захисту Вашої персональної інформації від несанкціонованого розголошення чи зловживання.

 • Зберігання Ваших персональних даних: ми зберігаємо Ваші Персональні дані стільки, скільки необхідно для досягнення цілей, описаних у цій політиці, якщо інше не вимагається або не дозволено законом.
  Управління Вашими персональними даними: Ви маєте право на: (i) доступ до Ваших Персональних даних; (ii) електронну копію Ваших Персональних даних; (iii) виправлення Ваших персональних даних, якщо вони неповні або неточні; або (iii) видалення або обмеження Ваших Персональних даних за певних обставин, якщо це передбачено чинним законодавством. Ми не продаємо Ваші Персональні дані. Ми не будемо дискримінувати Вас у випадку, якщо Ви вирішите скористатись зазначеними правами. Якщо Ви подаєте запит на видалення свого облікового запису або особистих даних, Ви зможете створити новий обліковий запис і надати нам свої особисті дані ще раз на нашому веб-сайті в будь-який час.

Якщо у Вас є запит щодо Ваших особистих даних, який не можна виконати в налаштуваннях Вашого облікового запису, зв’яжіться з нами. Контактні дані, посилання на веб-форму для цих запитів можна знайти в розділі «Питання, скарги та відгуки» нижче. Ми перевіримо та підтвердимо Ваш запит або через повідомлення, надіслане на адресу електронної пошти, пов’язану з Вашим обліковим записом (тому Ви повинні мати доступ до цього облікового запису електронної пошти), або попросивши Вас надати інформацію, яка збігається з тією, яку ми маємо стосовно Вас у наших системах.

Реалізувати вищевказані права Ви можете або особисто, або через Вашого представника. При цьому, ми можемо вимагати підтвердження належних повноважень від Вашого представника до того, як ми виконаємо його запит.

 • Керування сповіщеннями: якщо у Вас є обліковий запис, Ви можете відмовитися від отримання маркетингових повідомлень, змінивши параметри в налаштуваннях свого облікового запису. Крім того, Ви можете відмовитися від розсилки, дотримуючись відповідних інструкцій щодо відмови або скасування розсилки, або зв’язавшись з нами. Контактні дані знаходяться в розділі «Запитання, відгуки та скарги» нижче.

Безпечна обробка платежів

Наш веб-сайт використовує спеціальну перевірку для передачі даних Вашої платіжної картки із захищеної веб-сторінки в захищену платіжну програму.

Ми не зберігаємо повну інформацію Вашої платіжної картки в жодній із наших систем. Інформація платіжної картки передається під час процесу безпечного оформлення замовлення нашому партнеру для підтвердження та авторизації платежу. Після обробки платежу єдину інформацію про платіжну картку, яку ми можемо зберігати, є тип картки (Visa, MasterCard тощо), останні 4 цифри використаної картки та термін дії картки. Ми не зберігаємо повний номер платіжної картки або CVV/CSC платіжної картки. Ця практика допомагає нам захистити Вашу інформацію.

Платіжні виписки відображають оплату на рахунок “Академії професій майбутнього”.

Комунікація

Надаючи свою контактну інформацію, Ви погоджуєтесь отримувати від нас певні електронні повідомлення. Ви погоджуєтеся з тим, що будь-яке повідомлення, договір чи будь-які інші сповіщення, які ми надсилаємо Вам в електронному вигляді, відповідатимуть усім і будь-яким юридичним вимогам щодо повідомлення та/або сповіщення, включно з вимогою про письмову форму таких сповіщень/повідомлень. Усі дзвінки, електронні листи та інші повідомлення між Вами та “Академією професій майбутнього” можуть записуватися.

Надаючи нам свою електронну адресу, номер телефону та інші особисті дані або підписуючись через форму розсилки на нашому веб-сайті, Ви даєте згоду на те, що ми можемо надсилати Вам маркетингові пропозиції, рекламні та інші повідомлення і сповіщення щодо наших послуг.

Pixel Tags

Відстеження конверсій реклами Facebook (Facebook pixel)

Відстеження конверсій Facebook Ads (Facebook pixel) – це аналітична служба, яка надається компанією Meta Platforms, Inc., яка пов’язує дані з рекламної мережі Facebook із діями, які виконуються в цій програмі. Піксель Facebook відстежує конверсії, які можна віднести до оголошень у Facebook, Instagram і Audience Network. Зібрані персональні дані: файли cookie, дані про користування.

Відстеження конверсій Google Ads (Google Inc.)

Відстеження конверсій Google Ads – це аналітична служба, яку надає Google LLC або Google Ireland Limited, залежно від місця доступу до цієї програми, що пов’язує дані з рекламної мережі Google Ads із діями, які виконуються в цій програмі. Зібрані персональні дані: файли cookie, дані про користування.

Розширення медійної реклами для Google Analytics (Google Inc.)

Google Analytics у цій програмі може використовувати рекламу Google на основі інтересів, інших даних про аудиторію та інформацію з файлів cookie DoubleClick, щоб розширити аналітику за допомогою демографічних показників, інтересів і даних про взаємодію з рекламою. Зібрані персональні дані: файли cookie, дані про користування.

Google Analytics (Google Inc.)

Google Analytics — це служба веб-аналізу, яку надає Google Inc. Google Inc. використовує зібрані дані для відстеження та перевірки використання цієї програми, підготовки звітів про її діяльність і обміну ними з іншими службами Google. Google може використовувати зібрані дані для контекстуалізації та персоналізації реклами своєї власної рекламної мережі.

Зібрані персональні дані: файли cookie, дані про користування.

Отримання інформації від “Академії професій майбутнього”

Email

Коли Ви здійснюєте замовлення на нашому веб-сайті, ми можемо надіслати Вам електронний лист із підтвердженням Вашого замовлення. Так само, коли Ви створюєте обліковий запис на нашому веб-сайті, ми можемо надіслати електронний лист із підтвердженням створення облікового запису. Ви отримуватимете ці електронні листи, також відомі як трансакційні електронні листи, незалежно від того, чи вирішите Ви підписатися на нашу розсилку. Зауважте, що отримання вами наших транзакційних електронних листів не означає автоматичної реєстрації в нашій програмі підписки на електронну пошту.

Ми періодично надсилаємо електронні листи нашим підписникам, щоб інформувати Вас про наші нові послуги, функції та/або спеціальні акції. Ми надсилаємо електронні листи лише відвідувачам, які зареєструвалися під час оформлення замовлення або підписалися на нашу розсилку на нашому веб-сайті. У кожному електронному листі, який ми розповсюджуємо, ми зазначаємо інструкцію щодо того, як скасувати підписку на нашу розсилку.

Надаючи нам свою електронну адресу, номер телефону та інші особисті дані або підписуючись через нашу форму розсилки на нашому веб-сайті, Ви даєте свою згоду на те, що ми можемо надсилати Вам маркетингові пропозиції, рекламні та інші повідомлення та сповіщення щодо наших послуг.

Ви можете будь-коли відмовитися від отримання цих чи майбутніх електронних листів, натиснувши посилання «відписатися» у нижньому колонтитулі таких електронних листів.

Телефонний номер

Увівши свій номер телефону у спеціальну форму на нашому веб-сайті, підписавшись через нашу форму розсилки, Ви даєте свою згоду на те, що ми можемо надсилати вам текстові сповіщення та текстові маркетингові пропозиції. Текстові маркетингові повідомлення не будуть перевищувати 3 на місяць. При цьому, Ви усвідомлюєте, що така згода не є умовою для будь-якого замовлення.

Якщо Ви хочете скасувати підписку на отримання текстових маркетингових повідомлень і сповіщень, надішліть відповідь СТОП на будь-яке мобільне повідомлення, надіслане від нас, або скористайтеся посиланням для скасування розсилки, яке ми надаємо у будь-якому з наших повідомлень. Ви розумієте та погоджуєтеся, що альтернативні методи відмови, такі як використання альтернативних слів або запитів, не будуть вважатися розумними засобами відмови. Ви погоджуєтесь, що з Вас може стягуватися плата за такі повідомлення.

З будь-яких питань надішліть повідомлення HELP на номер, з якого Ви отримали повідомлення. Ви також можете зв’язатися з нами для отримання додаткової інформації. Якщо Ви бажаєте відмовитися від розсилки, дотримуйтеся наведених вище процедур.

Інтернет-політика для осіб віком до 18 років

Цей сайт не призначений для дітей віком до 18 років, і жодна інформація не повинна надсилатися через веб-сайт особами віком до 17 років без дозволу батьків або опікунів.

Зміни до нашої Політики конфіденційності

Використовуючи наш веб-сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання цієї інформації компанією “Академія професій майбутнього”.

Слід також зазначити, що чинне законодавство та наша практика можуть змінюватись час від часу. Якщо ми вирішимо оновити нашу політику конфіденційності, ми опублікуємо зміни на нашому веб-сайті. Якщо ми суттєво змінимо спосіб обробки Ваших Персональних даних, ми надамо Вам попереднє сповіщення або, якщо це вимагається законодавством, запитаємо Вашу згоду перед впровадженням таких змін. Ми рекомендуємо Вам ознайомитися з нашою політикою конфіденційності та бути в курсі нашої практики та подальших змін.

Питання, скарги та відгуки

Ми вітаємо запитання, коментарі та скарги щодо нашої політики конфіденційності.

Якщо Ви бажаєте надіслати відгук або у Вас є запитання чи скарги, або бажаєте скористатися своїми правами, пов’язаними з Вашими Персональними даними, надішліть нам електронний лист на admin@academyua.com.

Якщо Ви звернетеся до нас зі скаргою щодо конфіденційності, її буде розглянуто з метою своєчасного та ефективного вирішення проблеми.