Дмитро

Освіта
КНУ імені Тараса Шевченка
Мови викладання:
Про викладача

У 2004 році, доля несподівано звела мене з відомим українським режисером-мультиплікатором Степаном Ковалем, який запропонував мені взяти участь в роботі над створенням 2D анімації для рекламного ролика. До цього я займався промисловим дизайном і досвіду в анімації зовсім не мав. Але анімація і мультики мені завжди дуже подобалися і я із задоволенням прийняв таку пропозицію. Звичайно ж, мені довелося в терміновому порядку освоювати нову програму і принципи анімації. Але саме ця робота і стала початком подальшого професійного шляху в області 2D анімації і, надалі, 3D графіки.

За ці роки я взяв участь у створенні різних 2D мультфільмів і серіалів в відомих анімаційних студіях Києва, а також працював над створенням 3D графіки для комп’ютерних ігор в ігрових компаніях і на фрілансі. В процесі роботи над різними проектами потрібно постійне самонавчання різним програмами, завдяки чому я напрацював свої корисні прийоми для полегшення роботи в таких програмах як 3D Maya, 3D Coat, Flash, Moho, Photoshop, After effects і ін., яким успішно навчаю своїх учнів, що дозволяє зробити процес вивчення легше, а головне роботу з програмами ефективніше.

Знання, що передаються Вашим дітям, засновані на моєму реальному досвіді. На практиці ми будемо вивчати ті інструменти, які найбільш часто застосовуються в роботі з програмою. Немає потреби витрачати час на вивчення того, що не буде використовуватися. До того ж, основний упор під час практики роблю на саме розуміння того, як варто робити 3D модель або 2D анімацію. Це важливий крок при вивченні будь-якої програми, адже від знання інструменту без розуміння як його використовувати особливої користі немає. Практика, трохи теорії і знову практика! 🙂

5+

Стаж в
спеціальності

4+

Стаж в
Aкадемії

Запишіться на безкоштовне пробне заняття