Головна
/ Блог / Як стати відеоблогером
19 September 2022

Як стати відеоблогером

Ви досі вважаєте роботу відеоблогера чимось несерйозним? Ми вас розчаруємо – все далеко не так. Ба більше – це не просто захоплення чи хобі, це – справжнісінька професія. 

Ми споживаємо відеоконтент практично щодня – не робить цього, мабуть, лише той, у кого немає доступу до інтернету. Тікток, Ютуб, Інстаграм – ці платформи містять масу роликів – корисних, пізнавальних, просто розважальних і десь – абсолютно непотрібних. За всім цим відеоконтентом стоять люди, які створюють його та просувають. І отримують профіти. Саме завдяки останньому відеоблогінг і відносять до професій. Але як же зробити так, щоб створення відеороликів було не просто захопленням, а переросло в роботу? Спробуємо розібратись.

Хто такий відеоблогер?

Відеоблогер, або як його ще називають “влогер” – це творець інформаційного контенту у вигляді відео. Останні можуть бути як короткими роликами, так і повноцінними випусками.

Перший відеоблог з’явився у 2000 році, коли американець Адам Контрас записав звернення до своїх рідних, де повідомив про те, що пішов мандрувати країною, а кінцевою його точкою стане Лос-Анджелес.

Своєю чергою, перший канал на Ютубі з’явився через 5 років після цього – у 2005. 

Як заробляє влогер?

Свої канали на платформах можна монетизувати – це і приноситиме відеоблогерові прибуток. Так, Ютуб в середньому пропонує за 1000 переглядів від 0,5 до 10 доларів. Окрім того, не варто забувати за рекламу, спонсорські кошти та передплати. 

Тікток – король коротких роликів – персональної монетизації немає, але це не біда. Заробити там можна на прямих ефірах, рекламі, просуванні своїх товарів і послуг.

Курс для ютуберів

Інстаграм, ще одна платформа з відео, прямої монетизації також немає, однак тут можна спокійно заробляти на рекламі, яка “приводитиме” до вас нових підписників, а значить – і клієнтів.

Академія професій майбутнього пропонує онлайн курс YouTube блогер для дітей, які допоможуть з самих ранніх років розвинути необхідні навички – у блогінгу в тому числі.

Наш курс для ютуберів розрахований на підлітків від 12 років. 

Ми допоможемо вашій дитині:

  • зрозуміти найголовніші секрети відеоблогінгу
  • навчитися говорити так, що увага аудиторії утримувалася
  • навчитися догоджати своїй аудиторії
  • зрозуміти алгоритми заробляння коштів на платформі
  • навчитися працювати з камерою та монтажем

Записуйтеся вже сьогодні, аби завтра зібрати свій перший мільйон фоловерів!