Головна
/ Блог / Переваги онлайн навчання для дітей
18 March 2022

Переваги онлайн навчання для дітей

Зовсім недавно нам складно було уявити, як це – здобувати освіту онлайн. Мобільний телефон і комп’ютер були скоріше розвагою, ніж необхідністю. Але світ не стоїть на місці. І сучасні діти вчаться обходитися зі смартфоном швидше, ніж починають говорити.

Погано це чи добре – можна сперечатися дуже довго. Одне ясно точно – час назад не повернеться і потрібно пристосовуватися до викликів часу. Сьогодні онлайн-навчання є не просто популярним, а навіть необхідним. Особливо в останні два роки, з тих пір, як почалася пандемія. Традиційна освіта виявилося не готова до нових умов.

Звичайно ж, дитина може отримати освіту. Однак не менш важливо дати їй знання, які зроблять її успішною людиною в майбутньому.

І як раз онлайн-навчання і онлайн-курси підходить для цієї мети як не можна краще.

Що таке онлайн-курси для дітей

Освіта онлайн дає можливість отримувати необхідні знання, перебуваючи вдома, в будь-який зручний час.

Головне – мати комп’ютер, ноутбук, планшет або смартфон і постійний доступ до мережі інтернет.

Учні отримують знання за обраним предмету через сервіси для онлайн-конференцій – Skype, Zoom, Google Classroom і інші.

 

Переваги онлайн-навчання

 • Вчитися можна з будь-якого куточка світу. Навіть якщо ви перебуваєте далеко – за кордоном або в маленькому селищі – основне, про що вам потрібно подбати – це наявність якісного підключення до інтернету.
 • Наявність широкого спектру різних інструментів (відеопрезентації, тести, чати, заняття в запису) робить процес онлайн-навчання цікавішим і ефективним.
 • Найчастіше групи для онлайн курсів для дітей підбирають невеликі, отже-кожна дитина отримує максимальну кількість уваги, індивідуальний підхід з урахуванням здібностей і можливостей.
 • Онлайн-навчання дешевше і економічніше в плані часу.
 • Викладачі та учні завжди на зв’язку один з одним.
 • Доступність навчальних матеріалів. Ви напевно знаєте, що в інтернеті можна знайти все. А хороші онлайн-курси для дітей завжди надають максимум цікавого матеріалу.
 • Якщо дитина пропустила заняття, то це легко заповнити, вибравши будь-який зручний час і переглянувши заняття в запису.

Як правильно обрати онлайн-школу

Звичайно ж, перш ніж віддати дитину на онлайн-курс, всі батьки переживають.

 • Чи зможу я бути впевнений в репутації онлайн-школи?

Ось найпоширеніші питання, які можуть вас хвилювати і відповіді на них.

Відповідь: Так, якщо попередньо вивчіть інформацію про ті чи інші онлайн-курсах для дітей на різних форумах і сайтах. Не соромтеся задавати питання викладачам про їх кваліфікацію, досвід роботи. Школи з хорошою репутацією, як правило, пропонують перше пробне заняття безкоштовно. Приділіть час і відвідайте його разом з дитиною.

 • Будут ли знания, полученные в онлайн-школе, полезными в реальной жизни? 

Відповідь: однозначно так. Онлайн-навчання сьогодні нічим не гірше, ніж денний, а іноді і більш захоплююче і корисне. Сучасні діти дивляться на світ через гаджети. І дуже важливо, що дитина буде проводити час за улюбленим заняттям і з користю.

 • Чи отримає моя дитина достатньо уваги?

Відповідь: в хороших онлайн-школах викладачі розподіляють час так, щоб кожна дитина отримувала максимум уваги і зворотного зв’язку. До того ж у нього залишиться доступ до навчальних матеріалів після заняття.

 • Як зрозуміти, чи зацікавить мою дитини онлайн-освіта?

Відповідь: важливо відштовхуватися від того, що цікаво саме йому. Якщо малюк цікавиться комп’ютерними іграми, вибирайте курси онлайн-програмування. Якщо дитина довго «зависає» в Ютубі, виберіть блогінг. А якщо у вас зростає природжений артист – віддавайте перевагу курсам ораторської майстерності.

Словом, для онлайн-навчання немає меж. Сьогодні ви можете забезпечити своїй дитині будь-яку організацію, не виходячи з дому. А ми вам в цьому допоможемо! Наша онлайн-школа “Академія професій майбутнього” навчає дітей за 15 напрямами. У нас є знання, досвід і бажання ділитися цим з вами!

Записуйтеся на консультацію, отримуйте відповіді на всі ваші запитання і вперед за новими знаннями!