Головна
/ Блог / Як зацікавити дитину програмуванням
20 July 2022

Як зацікавити дитину програмуванням

На сьогоднішній день програмування – одна з найбільш перспективних галузей, що приносить вагомий дохід. І якщо враховувати мало не щоденний розвиток IT-технологій, то загалом ми можемо з упевненістю відзначити: цей напрям буде перспективним ще достатньо довгий час.

І саме тому зацікавити дитину програмуванням – це не просто данина моді, це – вклад в ї успішне майбутнє. І, звичайно, якісно новий рівень її розвитку, бо ж діти, зайняті вивченням основ програмування, удосконалюють цілий комплекс навичок. Саме вони стануть у нагоді у будь-якій сфері життєдіяльності.

Коли слід починати навчання програмуванню?

Чим раніше, тим краще. Практика показує, що уже в 5-6 років дитина чудово володіє гаджетами. Свідченням тому є час, проведений дитиною за переглядом відеороликів на Ютубі або за грою в різноманітні ігри. Від цього ніде не дінешся, тому радимо батькам просто направити інтереси дитини у потрібне русло, тому що з телефоном або планшетом дитина однаково проводитиме вдосталь часу.

3 лайфхаки із зацікавлення дитини програмуванням

Заняття з робототехніки

Яка дитина не любить конструктор? Таких мало, згодні. Годинами діти можуть щось будувати і стільки ж – радіти конструкції. В одного відомого виробника є, до речі, спеціальні професійні набори, що дозволяють займатися саме робототехнікою. І створення дитиною саме таких автоматизованих поробок і є ключем до появи інтересу саме до програмування.

Відвідування профільних заходів

Сьогодні дуже поширеними є різноманітні виставки та інші профільні заходи, які не лише розповідають про робототехніку та програмування, а й значно підвищують навички логіки та концентрацію уваги.
І навіть якщо дитина поки не виявляє особливого інтересу до подібного проведення часу, то саме такі заходи покликані зацікавити дітей та закласти перші “камінчики” основ програмування.

Спеціалізовані курси

Найбільш ефективний та простий метод зацікавити дитину – це онлайн курси програмування. На допомогу батькам у цьому випадку прийде IT-школа Академія професій майбутнього. Неважливо, скільки років вашій дитині – ми знайдемо до неї підхід та зацікавимо її програмуванням.
Початковий комп’ютерний курс або програмування на Python, розробка комп’ютерних ігр на Unity чи програмування на С/С++ – обирайте, що до душі саме вашій дитині. Або нехай обирає вона!
Саме онлайн курси програмування покликані привернути увагу дитини, навчити її азам програмування та закласти основи для майбутньої професії.
Тож нехай до мов, вивчених вашими дітьми, додасться і мова програмування.
Успіхів!