Головна
/ Блог / Навіщо йти на курси ораторської майстерності
10 March 2021

Навіщо йти на курси ораторської майстерності

Ораторська майстерність корисна для публічних людей. Риторику часто вивчають адвокати, політики, бізнесмени, артисти.

Однак ораторське мистецтво для дітей теж несе величезну користь. Школярі вчаться спілкуватися, правильно і чітко викладати свої думки, знаходити друзів, підвищують особисту самооцінку, розбираються, як довести свою точку зору і приводити вагомі аргументи в суперечках. Навчання дитини ораторської майстерності – це хороша основа майбутньої успішної життя.

Що таке риторика

Ораторське мистецтво або риторика – це майстерність говорити красиво і правильно, точно виражати власні думки і переконувати. Основне завдання риторики – навчити дитину або дорослого вимогам до мовлення.

Курси ораторської майстерності для підлітків – Київ пропонує їх в Академії професій майбутнього – надають дітям можливість стати особистостями, здатними грамотно висловлюватися, вести діалог, висловлювати хід своїх думок.

До завдань риторики можна віднести:

  • навчання красивої мови;
  • розвиток комунікабельності;
  • виховання моральних принципів;
  • набуття здібностей правильно висловлювати думки;
  • вдосконалення дикції;
  • підвищення впевненості в собі;
  • виразне читання і літературну вимову;
  • придбання навичок виступів на публіці;
  • розвиток творчого потенціалу.

Навіщо записуватися на курси ораторського мистецтва

У школі можна побачити багато дітей, яким складно правильно поставити питання або чітко відповісти на нього. Часто у школярів спостерігаються і проблеми в спілкуванні з однолітками. Погана мова може заважати успішності дитини. Учень ретельно готується до уроку, але через відсутність навичок риторики погано відповідає або зовсім не відповідає на запитання вчителя. Він буде плутати слова, хвилюватися і запинатися, а результатом стане погана оцінка.

Тим, хто розвинений розумово, але має погану вимову або неправильний темп передачі інформації, теж не завадять курси красномовства: Київ – місто, в якому тисячі школярів страждають від подібних проблем, а вирішити їх можна, позаймавшись з досвідченим репетитором з риторики.

З 10 років – найвдаліший вік, щоб навчити дитину чітко, ясно і впевнено висловлювати свої думки і дати йому потрібні комунікативні вміння і навички. Школяр зможе правильно ставити запитання і швидко відповідати іншим, коректно користуватися мімікою і жестами, грамотно вибудовувати виступ на публіці. Курси красномовства допоможуть поліпшити дикцію дитини, підвищать його впевненість в собі, навчать доносити інформацію  та спілкуватися з іншими людьми.