Головна
/ Блог / Моушн-дизайнер: що це за професія?
12 April 2021

Моушн-дизайнер: що це за професія?

До перспективних і затребуваних професій можна віднести і Моушн-дизайнера, про який поки мало хто знає.

Хоча можливості Моушн-графіки вже зараз активно використовують на телебаченні, в інтернеті, рекламі, комп’ютерних іграх. Вона прекрасно підходить для презентації та візуалізації бізнес-ідей.

Придивитися до професії Моушн-дизайнера можуть ті, хто цікавиться інформатикою, малюванням і кресленням. Важливо розуміти, що цей фахівець повинен володіти широким спектром навичок.

Хто такий Моушн-дизайнер

Людина, яка успішно закінчила курси Моушн-дизайну, створює motion-графіку. Це 2D-графіка в русі, тобто анімаційне оформлення статичних зображень. У анімаційний сюжет входять і відео, і аудіо, і текст, тобто інформація передається одночасно через картинку, текст і звук. Завдяки цьому досягається сильне емоційне сприйняття у глядача.

Моушн-дизайнер повинен володіти такими особистими характеристиками, як почуття стилю і гармонії, креативність, аналітичний розум, естетичний смак. Фахівцю важливо мати художні здібності, вміти обробляти інформацію і працювати в команді, прагнути вивчати нові технології і знати, як донести до цільової аудиторії основну ідею.

Бажаючі навчитися створювати Моушн-дизайн можуть пройти курси Moho, де вивчають основи графічного дизайну, основи сценарного мистецтва, вчать працювати з графічними програмами і відеоредакторами: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effects, Nuke, Autodesk Maya, Cinema 4D та ін.

Переваги та недоліки професії

Основні плюси роботи Моушн-дизайнером:

  • затребуваність;
  • низька конкуренція (через пару років ситуація може змінитися);
  • висока оплата праці;
  • цікава робота для творчих людей.

З мінусів професії можна виділити те, що зараз не так багато освітніх центрів, де можна вивчитися на Моушн-дизайнера. Почати можна з простого – записатися на курси анімації.

Де шукати вакансію Моушн-дизайнера

Початківець Моушн-дизайнер може отримувати на руки до 1 000 $. Оплата праці досвідчених і просунутих фахівців в рази більше – все залежить від навичок і завантаженості.

Шукати вакансії Моушн-дизайнера можна на телебаченні, в кіно, в маркетингових компаніях, в бізнес-структурах, в медіа, в розважальній індустрії і навіть в системі освіти, де за допомогою Моушн-графіки можна доступно пояснити складні наукові проблеми. Ця робота передбачає різноманітність: від створення презентацій товарів до розробки трейлерів для кіно.