Головна
/ Блог / Майбутнє вашої дитини в IT індустрії
10 April 2021

Майбутнє вашої дитини в IT індустрії

Ви, як будь-який батько, хочете, щоб ваша дитина вибрав перспективну професію і добився високих професійних результатів.

Познайомте його зі сферою інформаційних технологій. У цій, стрімко розвивається, не перший рік спостерігається дефіцит кадрів, хоча IT спеціальності із завидною постійністю очолюють ТОПи найбільш затребуваних і високооплачуваних професій.

Якщо свій вільний час ваша дитина проводить за комп’ютерними іграми або навіть вночі не розлучається зі своїм смартфоном, спробуйте пов’язати його подальше життя саме з цією сферою. Щоб зацікавити дитину цифровими технологіями і упевниться в його перевагах, запишіть вашого сина чи доньку на IT курси для дітей. Розробка ігор або мобільних додатків, створення сайтів або настройка комп’ютерних мереж: одне із запропонованих напрямків обов’язково зацікавить дитини і позитивно вплине на вибір майбутньої професії.

Робота в IT індустрії

Академія Професій Майбутнього – це перший крок до високооплачуваної роботи для вашої дитини. Вибір напрямку залежить від віку сина або дочки, його особистих переваг, і наявних у нього навичок і шкільних знань. Наша IT школа пропонує вашій увазі широкий вибір спеціальностей, одна з яких обов’язково зацікавить вашої дитини.

Основні напрямки

  • Робототехніка. Напрямок включає чотири курси, розрахованих на різний вік: з 4-х, шести, восьми і десяти років. Це відмінна можливо з головою зануритися в світ сучасних винаходів і наукових відкриттів. Після закінчення курсів робототехніки діти зможуть самостійно проектувати, збирати і налаштовувати складні роботизовані системи.
  • Програмування. Ваша дитина почне розуміти принципи побудови алгоритмів і основи роботи комп’ютерних програм, навчитися самостійно створювати складні користувальницькі додатки і мережеві ігри, придбає знання і навички роботи з одним з популярних мов програмування.
  • Дизайн. Ваш син або дочка почнуть розбиратися в основах роботи Adobe Photoshop, познайомляться з 2D і 3D анімацією, навчаться промальовувати об’єкти і створювати мультиплікаційних персонажів , зрозуміють ази гейм-дизайну і принципи створення макетів сайтів, розвинуть просторове мислення і набудуть навичок командної роботи.

Детальніше ознайомитися з напрямами і запропонованими спеціальностями, вибрати відповідний для вас курс і форму навчання ви можете тут. Задавайте питання, що цікавлять і приходьте до нас!