Головна
/ Блог / Хто такий Game Developer
27 December 2021

Хто такий Game Developer

Game Developer (розробник відеоігор) – це програміст, який спеціалізується на створенні комп’ютерних ігор (відеоігор).

В даний час як сфера інформаційних технологій в цілому, так і індустрія відеоігор зокрема бурхливо розвиваються, тому професія розробника і дизайнера ігор є не тільки дуже цікавою і сучасною, а й вельми затребуваною, а також більш ніж привабливою у фінансовому відношенні.

Освоїти ази ігровий розробки і гейм-дизайну запрошує юних учнів наша IT школа в Києві. В ході захоплюючих занять викладачі – досвідчені гейм-розробники, передають дітям всі таємниці своєї майстерності в доступній і цікавій формі. Інтересу дітей до цієї спеціальності і успішному її освоєння сприяє привабливість самих комп’ютерних ігор для більшості дітей.

Практично навички в галузі ІТ дуже важливі для підростаючого покоління, оскільки допомагають побудувати дійсно успішне майбутнє. Курси програмування для дітей дозволяють стати фахівцем і знайти роботу, яка буде приносити як моральне, так і матеріальне задоволення. Затребуваність комп’ютерних фахівців зростає також через інтенсивне розвитку ринку комп’ютерної та мобільної техніки. Тому хорошого знання програм і вміння їх використовувати ще аж ніяк не достатньо. Щоб досягти справжніх вершин у своїй галузі, необхідно безперервно підвищувати свої знання, навчаючись у успішних професіоналів. Записатися для навчання в Києві можна на сайті academyua.com

Вивчити процес створення дизайну ігор зможуть і завзяті юні геймери, і любителі мобільних гаджетів. Кожен учень отримає базові навички моделювання, графіки, розробки та дизайну відеоігор. Наші викладачі навчать користуватися популярними програмами – Flash, Unity 3D і, звичайно, Photoshop. Курси для дітей плануються з урахуванням юної аудиторії і включають теорію і практику в їх оптимальному співвідношенні.

А найголовніше – кожен з учнів не тільки зануриться в ігрову індустрію, а й стане творцем власної гри. На цьому ринку залишилося безліч вільних ніш, він відчуває постійну потребу в нових ідеях.

Курси розробки ігор на Unity 3D дозволять юним розробникам освоїти безліч цінних навичок:

  • основи розробки відеоігор;
  • основи гейм-дизайну;
  • навички командної роботи над створенням великих продуктів;
  • основи кодинга;
  • навички правильного планування часу і організації робочого процесу;
  • навички використання найпопулярніших в ігровій галузі програм – Flash, Unity 3D і Photoshop.