Головна
/ Блог / IT курси для дітей в Києві: корисне і цікаве навчання
3 May 2021

IT курси для дітей в Києві: корисне і цікаве навчання

Діти все більше часу проводять за комп’ютерами і смартфонами, хоча експерти радять скорочувати проведення часу перед екранами.

Не відмовляти дитині в задоволенні і в той же час знизити шкоду від комп’ютерної залежності може кожен батько. Для цього потрібно підібрати гарні it курси в Києві та повернути дитячий інтерес в корисне русло.

Які IT курси можна знайти в Києві

В Академії професій майбутнього пропонують широкий вибір комп’ютерних курсів на будь-який інтерес. Навчання робототехніці, відеоблогінг, розробка мобільних додатків, 2D анімація, ораторське мистецтво – зараз не проблема підібрати напрямок, який на 100% зацікавить школяра.
Для дітей середнього шкільного віку перелік курсів великий. Діти вчаться збирати і програмувати роботів, створюють анімацію для мультфільмів, вивчають основи Adobe Photoshop і пробують себе в дизайні і багато іншого. Для дітей дошкільного віку теж є гуртки за інтересами. В Академії малюкам пропонують підготуватися до школи з досвідченими педагогами, почати вчити англійську мову і робототехніку Lego WeDo.

Чим корисна додаткова освіта

Звичайна школа з переповненими класами не здатна в повній мірі розкрити талант і потенціал дитини. При сьогоднішній програмі велика частина часу приділяється вивченню теорії, тоді як на практику відводиться мінімум уроків. Батьки, що піклуються про розвиток і успішне майбутнє свого чада, повинні забезпечити його якісною додатковою освітою – будь то курси Python або відеоблогінг.

Додаткова освіта відрізняється незаперечними перевагами:

  • дитина стає впевненіше в собі, розкриває свої таланти. Якщо вона вчиться на тому напрямку, що їй подобається, їй не страшно зробити помилку, а матеріал запам’ятовується з легкістю;
  • відвідуючи курси програмування, робототехніки або 3D анімації, у дитини з’являються друзі-однодумці, розширюється коло знайомств;
  • предмети, які в школі здавалися нудними, із задоволенням вивчаються на курсах завдяки цікавій подачі матеріалу, великій кількості практичних завдань і запалу викладачів;
  • вивчений матеріал постійно застосовується на практиці, він не забувається відразу ж після отримання оцінки;
  • навчання на курсах дозволяє в майбутньому отримати престижну і високооплачувану професію.