Програмісти-початківці в усьому світі обирають мову програмування Python (ПАйтон – саме так вимовляється назва українською). Це – високорівнева об’єктно-орієнтована мова програмування, що дозволяє переносити написані нею програми на абсолютно різні платформи без змін. Пайтон має величезну підтримку стандартних бібліотек динамічну типізацію та є безкоштовною у своєму користуванні. Google, Netflix, Instagram, Reddit використовують для потреб програмування саме її.
Python developer – хто це такий?
Такий спеціаліст поєднує у своїй професії кілька напрямків – він може виконувати обов’язки розробника програмного забезпечення, дослідника даних, веброзробника, інженера машинного навчання або штучного інтелекту або бути фахівцем з автоматичного тестування.
Python developer уміє:
- писати ефективний, масштабований код Python
- розробляти та створювати додатки і програми
- інтегрувати рішення для зберігання даних
- створювати інтегративні системи
- інтегрувати орієнтовані на користувача елементи у різні програми.
Тому цілком очевидно, що розробник на Python повинен мати фундаментальні знання низки базових понять, таких як змінні та типи даних, структура даних, обробка винятків, об’єктно-орієнтоване програмування, а також аналітика даних, візуалізація даних та статистика.
Не будуть зайвими навички в області машинного навчання, штучного інтелекту, нейронних мереж, систем керування версіями, а також – у сфері технологій розробки інтерфейсу сайтів (мова про HTML, CSS та JS).
Фахівець також повинен уміти інтегрувати різні джерела даних і бази даних в єдину систему і впроваджувати принципи проєктування для масштабованих додатків. Якщо Python Developer вміє налагоджувати та оцінювати надійність таких інструментів, як Selenium, і має базові знання про бібліотеки Object Relational Mapper, це буде його перевагами при працевлаштуванні.
Загалом же, технічні навички для розробника на Python включають знання про:
- ключові основи мови програмування Python;
- бібліотеки Python;
- фреймворки, такі, як Flask і Django;
- пакування, випуск і розпаковування коду;
- інструменти керування версіями коду, такі як SVN, Git;
- бази даних;
- цикли, умовні конструкції й елементи, які керують порядком виконання програми.
Не слід зайвий раз, думаємо, говорити про те, що перспективи у спеціаліста подібного рівня – прекрасні, адже попит на Python-розробників спостерігається практично у кожному куточку землі. Тому якщо ваша дитина виявляє інтерес до гаджетів уже з ранніх років, то рекомендуємо всерйоз зайнятися цим.
Онлайн школа Академія професій майбутнього пропонує широкий вибір курсів програмування для дітей, серед яких – і програмування на Python для дітей.
Мови програмування, робототехніка, моушн-дизайн, розробка комп’ютерних ігор – базові знання із цих галузей дитина зможе освоїти в Академії професій майбутнього.
Мінімальний вік, з якого можна навчатися основам програмування – 10 років.
Онлайн курси з програмування в Академії професій майбутнього – прекрасна можливість прокласти дорогу своїй дитині у по-справжньому успішний світ IT. Не знехтуйте нагодою!