Головна
/ Новини / Програмування та soft skills – це навички майбутнього
6 October 2021

Програмування та soft skills – це навички майбутнього

Сьогодні в топі найдорожчих компаній світу знаходяться IT-гіганти, як Apple Inc., Facebook, Amazon Inc. Глобальна цифровізація набирає обертів, змінює світ і економіку. І разом з ними змінюються вимоги до фахівців. Які ж навички знадобляться дітям, щоб побудувати успішну кар’єру в діджіталі?
Уміння програмувати стає новою універсальною грамотністю, як уміння читати і писати. При цьому не обов’язково бути програмістом: вміння кодувати знадобиться будь-якому фахівцю в IT. До soft skills або гнучким навичкам відносяться загальні навички особистої ефективності і взаємодії з іншими людьми. Вони допомагають добре організовувати роботу і важливі для побудови кар’єри в будь-якій сфері.

В Академії ми навчаємо дітей і підлітків програмування на різних мовах від Scratch до Python і розвиваємо гнучкі навички:

  • вміння вчитися і працювати в команді;
  • самоорганізація;
  • вміння працювати з інформацією;
  • планування та аналіз;
  • нестандартне і критичне мислення.

У школах не приділяють багато уваги розвитку гнучких навичок, немає проектного навчання: дітей вчать працювати індивідуально і оцінюють особисті успіхи. У Академія ж звичайна ситуація, коли після уроку учні залишаються в трансляції, щоб просто допомогти один одному. За цим можна спостерігати вічно.
Записуйтеся на пробне заняття в Академії. Ми направимо любов дітей до гаджетів в корисне русло, навчимо дітей вчитися і здобувати знання в їх середовищі. Академія професій майбутнього – міцний фундамент для успіху у великому житті!